Structura organizatorică

Contacte

Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Octavian Armaşu Ministrul Finanțelor 022 26 26 00 ministru@mf.gov.md
Ion Chicu Secretar general de stat 022 26 27 00 ion.chicu@mf.gov.md
Tatiana Ivanicichina Secretar de stat 022 26 28 01 tatiana.ivanicichina@mf.gov.md
Veronica Ursu Secretar de stat 022 26 26 40 veronica.ursu@mf.gov.md
Veronica Sirețeanu (Vragaleva) Secretar de stat 022 26 25 00 veronica.vragaleva@mf.gov.md
Viorica Pricop Secretar de stat 022 26 26 40 viorica.pricop@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Iuri Cicibaba Șef de cabinet 022 26 29 40 iuri.cicibaba@mf.gov.md
Elena Platon Consilier 022 26 25 35 lilia.platon@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Livia Jandîc Șef serviciu 022 26 25 55 livia.jandic@mf.gov.md
Alexandru Lungu Auditor intern principal 022 26 27 83 alexandru.lungu@mf.gov.md
Ion Morari Auditor intern principal 022 26 27 84 ion.morari@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Liliana Iaconi Șef direcție 022 26 26 36 liliana.iaconi@mf.gov.md
Tatiana Bodrug Consultant principal 022 26 27 27 tatiana.bodrug@mf.gov.md
Natalia Svistun Consultant principal 022 26 27 29 natalia.svistun@mf.gov.md
Galina Damian Consultant superior 022 26 25 12 galina.damian@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Larisa Gliga Șef serviciu 022 26 27 46 larisa.gliga@mf.gov.md
Elena Voloc-Veveriţa Specialist principal 022 26 27 34 elena.veverita@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Natalia Sclearuc Șef direcție 022 26 26 28 natalia.sclearuc@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Valentina Basoc Şef secție 022 26 26 31 valentina.basoc@mf.gov.md
Liliana Bocancea Consultant principal 022 26 26 34 liliana.bocancea@mf.gov.md
Cristina Russu Consultant principal 022 26 26 37 cristina.russu@mf.gov.md
Aliona Ionescu Consultant principal 022 26 26 29 aliona.ionescu@mf.gov.md
Elena Pruteanu Consultant principal 022 26 26 30 elena.pruteanu@mf.gov.md
Veronica Chirila Consultant principal 022 26 25 67 veronica.chirila@mf.gov.md
Corina Cozlova Consultant 022 26 26 10 corina.cozlova@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Ion Iaconi Şef secție 022 26 26 25 ion.iaconi@mf.gov.md
Aurelia Porumbescu Consultant principal 022 26 26 20 aurelia.porumbescu@mf.gov.md
Natalia Tabacari Consultant principal 022 26 26 19 natalia.tabacari@mf.gov.md
Eudochia Chebici Consultant principal 022 26 26 03 eudochia.chebici@mf.gov.md
Lilia Ţaranu Consultant principal 022 26 26 02 lilia.taranu@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Emilia Prujanskaia Consultant principal 022 26 26 33 emilia.prujanschi@mf.gov.md
Ina Bitco Consultant principal 022 26 26 32 ina.bitco@mf.gov.md
Natalia Guzun Consultant principal 022 26 26 24 natalia.guzun@mf.gov.md
Andrian Tataru Consultant principal 022 26 26 04 andrian.tataru@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Dina Roşca Şef secție 022 26 26 13 dina.rosca@mf.gov.md
Nina Rotaru Consultant principal 022 26 26 14 nina.rotaru@mf.gov.md
Vera Sîrbu Consultant principal 022 26 26 39 vera.sirbu@mf.gov.md
Silvia Cotun Consultant principal 022 26 26 17 silvia.cotun@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Vasile Botica Șef direcție 022 26 26 27 vasile.botica@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Veronica Gobjila Consultant principal 022 26 27 21 veronica.gobjila@mf.gov.md
Tatiana Dobrovolschi Consultant superior 022 26 27 25 tatiana.dobrovolschi@mf.gov.md
Veronica Petrușan Consultant principal 022 26 27 23 veronica.petrusan@mf.gov.md
Olga Rusnac Consultant principal 022 26 27 11 olga.rusnac@mf.gov.md
Irina Rusu Consultant superior 022 26 27 07 irina.rusu@mf.gov.md
Olga Oprea Consultant principal 022 26 27 24 olga.oprea@mf.gov.md
Liliana Cvasniuc Consultant 022 26 27 17 liliana.cvasniuc@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Marina Semeniuc Şef secție 022 26 26 46 marina.semeniuc@mf.gov.md
Angela Cojocaru Consultant principal 022 26 26 43 angela.cojocaru@mf.gov.md
Ana Ambrosii Consultant principal 022 26 26 47 ana.ambrosie@mf.gov.md
Natalia Pantilii Consultant principal 022 26 26 42 natalia.pantilii@mf.gov.md
Rodica Sluhinscaia Consultant principal 022 26 26 08 rodica.sluhinscaia@mf.gov.md
Viorica Doni Consultant superior 022 26 28 26 viorica.doni@mf.gov.md
Parascovia Cucu Consultant superior 022 26 26 49 parascovia.cucu@mf.gov.md
Ana Ţurcan Consultant superior 022 26 25 11 ana.turcan@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Ina Gorea Şef secție 022 26 25 22 ina.gorea@mf.gov.md
Marina Chiriac Consultant principal 022 26 27 39 marina.chiriac@mf.gov.md
Alexandru Bălănel Consultant principal 022 26 28 25 alexandru.balanel@mf.gov.md
Svetlana Bogatu Consultant principal 022 26 27 38 svetlana.bogatu@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Ludmila Dimitrişin Şef secție 022 26 27 75 ludmila.dimitrisin@mf.gov.md
Margarita Andrieș Consultant principal 022 26 27 15 margarita.andries@mf.gov.md
Călin Bălan Consultant principal 022 26 27 16 calin.balan@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Raisa Ghilan Șef direcție 022 26 29 00 raisa.ghilan@mf.gov.md
Irina Borș Șef adjunct direcție 022 26 27 49 irina.bors@mf.gov.md
Victoria Andrievschi Consultant principal 022 26 27 50 victoria.andrievschi@mf.gov.md
Sorina Hiznicenco Consultant 022 26 27 44 sorina.hiznicenco@mf.gov.md
Oxana Dubovicenco Consultant superior 022 26 26 76 oxana.dubovicenco@mf.gov.md
Alina Gherța Consultant 022 26 29 07 alina.gherta@mf.gov.md
Tatiana Gherman Consultant 022 26 27 52 tatiana.gherman1@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Dorel Noroc Șef direcție 022262722/fax 262895 dorel.noroc@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Viorica Golban Consultant principal 022 26 27 90 viorica.golban@mf.gov.md
Corina Alexa Consultant principal 022 26 27 92 corina.alexa@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Anastasia Eremeeva Şef secție 022 26 27 87 anastasia.eremeeva@mf.gov.md
Livia Răileanu Consultant principal 022 26 28 08 livia.graur@mf.gov.md
Ecaterina Eșanu Consultant principal 022 26 27 88 ecaterina.esanu@mf.gov.md
Tatiana Stașco Consultant principal 022 26 28 35 tatiana.stasco@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Vadim Tulbu Şef secție 022 26 28 43 vadim.tulbu@mf.gov.md
Cristina Cotelea Consultant principal 022 26 27 64 cristina.cotelea@mf.gov.md
Dmitrii Nițuleac Consultant principal 022 26 27 34 dmitrii.nituleac@mf.gov.md
Inga Catana Consultant principal 022 26 28 03 inga.catana@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Elena Matveeva Șef direcție 022 26 27 26 elena.matveeva@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Marcel Olari Şef secție 022 26 26 96 marcel.olari@mf.gov.md
Artur Ucolov Consultant 022 26 26 83 artur.ucolov@mf.gov.md
Crina Burcă Consultant 022 26 26 85 crina.burca@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Victor Martinenco Şef adjunct Direcţie, șef Secţie 022 26 27 94 victor.martinenco@mf.gov.md
Oxana Pui Consultant principal 022 26 28 20 oxana.pui@mf.gov.md
Alexandru Chirtoca Consultant superior 022 26 28 14 alexandru.chirtoca@mf.gov.md
Olesea Frișcu Consultant superior 022 26 28 15 olesea.friscu@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Alexandru Rodideal Şef secție 022 26 27 80 alexandru.rodideal@mf.gov.md
Tatiana Lupanciuc Consultant principal 022 26 28 05 tatiana.lupanciuc@mf.gov.md
Veronica Moraru Consultant superior 022 26 27 66 veronica.moraru@mf.gov.md
Tatiana Șapoval Consultant superior 022 26 27 68 tatiana.sapoval@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Marina Popușoi Șef serviciu 022 26 26 93 marina.popusoi@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Viorel Pană Șef direcție 022 26 26 22 viorel.pana@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Lilia Taban Şef adjunct Direcţie, șef Secţie 022 26 26 78 lilia.taban@mf.gov.md
Angela Dvornic Consultant principal 022 26 26 73 angela.dvornic@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Eugen Verlan Șef serviciu 022 26 26 81 eugen.verlan@mf.gov.md
Cristina Bejenari Consultant principal 022 26 26 86 cristina.bejinari@mf.gov.md
Victoria Cojocaru Consultant 022 26 26 77 victoria.cojocaru@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Iulia Ciumac Şef secție 022 26 26 63 iulia.ciumac@mf.gov.md
Irina Babuci Consultant principal 022 26 27 04 irina.babuci@mf.gov.md
Natalia Carauş Consultant principal 022 26 26 88 natalia.caraus@mf.gov.md
Aurel Jucov Consultant principal 022 26 27 93 aurel.jucov@mf.gov.md
Mariana Rotaru Consultant superior 022 26 26 87 mariana.rotaru@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Angela Voronin Șef direcție 022 26 25 62 angela.voronin@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Maxim Ciobanu Şef adjunct Direcţie, șef Secţie 022 26 25 77 maxim.ciobanu@mf.gov.md
Alexandru Coşeru Consultant principal 022 26 25 75 alexandru.coseru@mf.gov.md
Dan Berladean Consultant principal 022 26 25 72 dan.berladean@mf.gov.md
Stella Vorona Consultant principal 022 26 25 76 stella.vorona@mf.gov.md
Igor Sajin Consultant superior 022 26 25 78 igor.sajin@mf.gov.md
Alina Zosim Consultant superior 022 26 25 81 alina.zosim@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Olga Ignat Şef adjunct Direcţie, șef Secţie 022 26 29 04 olga.ignat@mf.gov.md
Elena Vlasiuc Consultant principal 022 26 28 46 elena.vlasiuc@mf.gov.md
Mariana Scorțescu Consultant principal 022 26 29 03 mariana.scortescu@mf.gov.md
Veronica Munteanu Consultant principal 022 26 29 06 veronica.munteanu@mf.gov.md
Ana Roşeţ Consultant principal 022 26 25 71 ana.roset@mf.gov.md
Ariana Moraru Consultant principal 022 26 28 48 ariana.cernencaia@mf.gov.md
Sorina Creciun Consultant superior 022 26 26 92 sorina.creciun@mf.gov.md
Victoria Trifailo Consultant superior 022 26 28 47 victoria.testemitanu@mf.gov.md
Alexandrina Iovu Consultant 022 26 28 48 alexandrina.iovu@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Svetlana Plăcintă Şef secție 022 26 25 96 svetlana.placinta@mf.gov.md
Lilia Zaharcu Consultant principal 022 26 25 97 lilia.zaharcu@mf.gov.md
Elena Plămădeală Consultant principal 022 26 26 59 lena.plamadeala@mf.gov.md
Tatiana Railean Consultant principal 022 26 25 87 tatiana.railean@mf.gov.md
Cristina Roşca Consultant superior 022 26 28 45 cristina.rosca@mf.gov.md
Iulia Țurcan Consultant 022 26 29 36 iulia.turcan@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Nadejda Slova Şef secție 022 26 29 02 nadejda.slova@mf.gov.md
Nina Colţa Consultant principal 022 26 25 79 nina.colta@mf.gov.md
Lidia Purice Consultant principal 022 26 25 95 lidia.purice@mf.gov.md
Diana Belaia Consultant principal 022 26 25 08 diana.belaia@mf.gov.md
Rodislava Munteanu Consultant superior 022 26 25 93 rodislava.munteanu@mf.gov.md
Maria Batîru Consultant superior 022 26 25 89 maria.batiru@mf.gov.md
Ala Bancu Consultant 022 26 25 88 ala.bancu@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Lidia Foalea Șef direcție 022 26 27 62 lidia.foalea@mf.gov.md
Natalia Tonu Șef adjunct direcție 022 26 27 58 natalia.tonu@mf.gov.md
Stela Paduca Consultant principal 022 26 27 59 stela.paduca@mf.gov.md
Silvia Cemertan Consultant principal 022 26 27 61 silvia.cemertan@mf.gov.md
Ala Vizir Consultant principal 022 26 27 60 ala.vizir@mf.gov.md
Cristina Iachim Consultant principal 022 26 27 98 cristina.iachim@mf.gov.md
Ecaterina Voloșciuc Consultant principal 022 26 27 57 ecaterina.volosciuc@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Andrei Balan Șef direcție 022 26 28 88 andrei.balan@mf.gov.md
Octavian Vieru Șef adjunct direcție 022 26 25 39 octavian.vieru@mf.gov.md
Nona Bîtco Consultant principal 022 26 25 33 nona.bitco@mf.gov.md
Gheorghe Zgherea Consultant principal 022 26 28 97 gheorghe.zgherea@mf.gov.md
Sergiu Slova Consultant principal 022 26 25 40 sergiu.slova@mf.gov.md
Irina Cojocaru Consultant principal 022 26 25 40 irina.cojocaru@mf.gov.md
Natalia Posturusu Consultant superior natalia.posturusu@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Raisa Cotorobai Șef direcție 022 26 28 10 raisa.cotorobai@mf.gov.md
Ludmila Popa Șef adjunct direcție 022 26 27 95 ludmila.popa@mf.gov.md
Petru Babuci Consultant principal 022 26 28 12 petru.babuci@mf.gov.md
Lucia Mătăsaru Consultant 022 26 25 70 lucia.matasaru@mf.gov.md
Marina Gheorghiu Consultant 022 26 28 18 marina.gheorghiu@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Ana Vîrcolici Șef serviciu 022 26 26 65 ana.vircolici@mf.gov.md
Natalia Vrabii Consultant principal 022 26 26 67 natalia.vrabie@mf.gov.md
Diana Călugăreanu Consultant principal 022 26 26 69 diana.calugareanu@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Sergiu Căinăreanu Șef serviciu 022 26 27 06 sergiu.cainareanu@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Ana Litocenco Șef serviciu 022 26 29 10 ana.litocenco@mf.gov.md
Lilia Rîmar Consultant principal 022 26 26 74 lilia.rimar@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Iuri Paşinschi Șef direcție 022 26 27 77 iurie.pasinschi@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Aliona Moisei Şef adjunct Direcţie, șef Secţie 022 26 27 55 aliona.moisei@mf.gov.md
Tatiana Onici Consultant principal 022 26 27 33 tatiana.onici@mf.gov.md
Ana Apostol Consultant principal 022 26 27 76 ana.apostol@mf.gov.md
Natalia Aparatu Consultant principal 022 26 27 78 natalia.aparatu@mf.gov.md
Maria Fodea Consultant principal 022 26 27 79 mariana.fodea@mf.gov.md
Lidia Vescu Consultant principal 022 26 27 74 lidia.vescu@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Diana Cazacu Şef adjunct Direcţie, șef Secţie 022 26 25 30 diana.cazac@mf.gov.md
Veronica Gumenîi Consultant principal 022 26 29 08 veronica.gumenii@mf.gov.md
Valentina Guriţanu Consultant principal 022 26 25 14 valentina.guritanu@mf.gov.md
Olga Verejanu Consultant principal 022 26 25 15 olga.verejanu@mf.gov.md
Larisa Rotaru Consultant principal 022 26 29 20 larisa.rotaru@mf.gov.md
Tatiana Pană Consultant principal 022 26 27 38 tatiana.pana@mf.gov.md
Natalia Tcaciuc Consultant superior 022 26 25 16 natalia.tcaciuc@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Dina Țurcan Şef secție 022 26 26 00 dina.turcanu@mf.gov.md
Valentina Moraru Consultant superior 022-26 26 40 valentina.moraru@mf.gov.md
Natalia Cuhuteac Consultant superior 022-26 27 00 natalia.cuhuteac@mf.gov.md
Mariana Bîrcă Consultant superior 022 26 25 23 mariana.birca@mf.gov.md
Tatiana Zgureanu Consultant superior 022-26 28 01 tatiana.zgureanu@mf.gov.md
Iurii Cristian Consultant superior 022 26 25 18 cristian.iurii@mf.gov.md
Aurelia Cazac Șef cancelarie 022-26 25 24 aurelia.cazac@mf.gov.md
Dorina Tricolici Inspector superior controlul asupra executării hotărîrilor 022 26 25 00 dorina.tricolici@mf.gov.md
Maria Blănuţa Inspector superior controlul asupra executării hotărîrilor 022-26 25 05
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Igor Luniov Şef secție 022 26 26 26 igor.luniov@mf.gov.md
Veaceslav Frunza Consultant principal 022 26 26 80
Adrian Andrievschi Consultant principal 022 26 25 36 adrian.andrievschi@mf.gov.md
Tatiana Gherman Specialist principal 022 26 27 72 tatiana.gherman@mf.gov.md
Victor Revenco Inginer principal 022 26 26 44
Valentina Sulzina Inspector superior 022 26 26 62 valentina.sulzina@mf.gov.md
Ala Siminica Expeditor
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Cristina Nicolau Șef serviciu 022 26 27 86 cristina.nicolau@mf.gov.md
Drăgălina Drenţa Consultant principal 022 26 25 86 dragalina.drenta@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Vasile Papeta Șef direcție 0 231 63368
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Oxana Găină Şef adjunct Direcţie, şef Secţie, contabil şef 0 231 29288
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Ludmila Ţibuleac Specialist principal 0 231 28263
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Liubovi Buciușcanu Șef direcție 022 26 29 50
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Corina Damian Şef adjunct Direcţie, şef Secţie, contabil şef 022 26 26 16
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Elena Plămădeală Şef secție 022 26 29 22
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Olga Trifauţan Şef secție 022 26 28 21
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Ludmila Rusu Şef secție 022 26 28 27
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Larisa Secrieru Şef secție 022 26 29 15
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Natalia Susorova Șef serviciu 022 26 28 33
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Ludmila Raia Șef direcție 0 298 28724
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Galina Princu Şef adjunct Direcţie, şef Secţie, contabil şef 0 298 28149
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Marina Mihneva Specialist principal 0 298 24558
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Maria Cotorobai Şef secție 0 299 28581
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Inga Drobițchii Șef direcție 022 26 25 25 inga.drobitchii@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Viorica Secu Şef adjunct Direcţie, şef Secţie, contabil şef 022 26 25 64 viorica.secu@mf.gov.md
Nume/Prenume Funcția Telefon E-mail
Ina Darii Șef serviciu 022 26 25 59 ina.darii@mf.gov.md

Documente relevante

Căutare contact

Introduceți numele persoanei
Introduceți prenumele persoanei